Wysyłka / Płatności

Dostawa:

Realizacja wysyłki zamówienia odbywa się pośrednictwem firm kurierskich. Koszty przesyłki pokrywa Kupujący lub w przypadku trwania promocji wysyłka zamówienia jest darmowa. Czas dostarczenia przesyłki od momentu zaksięgowania należności zależy czy towar znajduje się aktualnie na stanie. Jeżeli jest dostępny to realizacja trwa od 2 do 4 dni roboczych. Jeżeli towaru aktualnie nie ma na stanie, przygotowanie towaru trwa od 4 do 15 dni roboczych.

Kiedy przesyłka będzie gotowa do nadania, informacja zostanie wysłana na maila podanym w podczas składania zamówienia. Koszty wysyłki obejmują dostawę, odpowiednie zapakowanie oraz ubezpieczenie przesyłki.

Formy płatności:

Płatności natychmiastowe Przelewy24 - płatności realizowane są bezpośrednio przez system płatności Przelewy24 i umożliwiają szybkie i wygodne opłacenia zamówienia.

Płatności przy odbiorze - dostępne są po wybraniu odpowiedniej formy płatności za pobraniem, Klient płaci podczas odbioru paczki

Przedpłata na konto bankowe - przelew na poniższy numer konta bankowego:

W TYTULE NALEŻY WPISAĆ NUMER ZAMÓWIENIA

Nr konta: 73 1050 1937 1000 0091 0299 8508

UWAGA: Wpłaty na konto przyjmujemy TYLKO W PLN - można skorzystać z kantorów online, które wykonują przelew na wskazane konto w lokalnej walucie - jest to wymagane do poprawnej i szybkiej realizacji zamówienia.

Klient, który wybrał opcję płatności przelewem, jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za złożone zamówienie w terminie do 7 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. W przeciwnym wypadku oferta sprzedawcy nie jest wiążąca i zamówienie zostaje usunięte. Istnieje możliwość przedłużenia terminu zapłaty przy uprzednim poinformowaniu o tym fakcie obsługi sklepu.